Стіл MOON ALU TABLE BLACK 80x80 (MONALUTAV80)

  • Виробник: Talenti (Italy)
  • Артикул: TL81553
  • Наявність: В наявності

Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 3 роки
Колір: Сірий
Країна: Італія
Матеріал: Алюминий, Алюміній
Розміри: 800*800*760

Садовий Стіл Moon alu має міцну алюмінієву конструкцію та стільницю з керамограніту.

Керамограніт: Керамограніт - це матеріал, що характеризується чудовими фізико-механічними властивостями, що робить його особливо придатним для зовнішнього використання. Це насправді матеріал, який не може бути атакований атмосферними агентами і не схильний до впливу ультрафіолетових променів. Його отримують у процесі синтезу керамічних глин, польових шпатів, каолінів та піску.

Алюміній: завдяки сплаву кількох алюмінієвих сплавів продукт набуває великої міцності. Він також відрізняється простотою у використанні і стійкістю до корозії. Це високоякісний матеріал, що дозволяє досягти найвищих якісних та естетичних результатів.

Технічне обслуговування: для підтримки продукту в хорошому стані протягом тривалого часу рекомендується правильне періодичне очищення, особливо часто в місцях з високою вологістю та морським кліматом. Рекомендується чистити поверхні м'якою тканиною, використовуючи воду або нейтральні миючі засоби. Тривалий та постійний вплив інтенсивного ультрафіолетового випромінювання або дуже низьких температур може вплинути на початкові характеристики кольорового покриття з поліестеру. Ми рекомендуємо чистити та зберігати продукти у захищених місцях під час тривалих та зимових періодів бездіяльності.

Теги: Столи

Характеристики
Загальна інформація
Гарантія 3 роки
Колір Сірий
Країна Італія
Матеріал Алюминий, Алюміній
Розміри 800*800*760
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.