Печі на дровах з водяним контуром та варильною поверхнею

Печі на дровах з водяним контуром та варильною поверхнею

NEW
Код товару: 6534-08
Кухонна піч MBS Super Thermo Magnum призначена для опалення Вашої кухні та приготування їжі. Її матеріалом є чавун та емальована сталь, яка продовжує рядків служби печі та надає їй гарного естетичного вигляду. Ця піч доступна в кремовому, червоному, ..
72 000 грн
NEW
Код товару: 6545-08
Кухонна піч MBS Super Thermo Magnum Stone призначена для опалення Вашої кухні та приготування їжі. Її матеріалом є чавун та емальована сталь, яка продовжує рядків служби печі та надає їй гарного естетичного вигляду. Ця піч доступна в кремовому, черво..
78 000 грн
NEW
Код товару: 6539-08
Піч MBS Thermo Royal 720L кремова призначена для опалення житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення, а також для розігріву та приготування їжі. Робоча поверхня складається з хромованої рами та сталевих пластин. Піч забезпечена димові..
44 000 грн
NEW
Код товару: 6546-08
Піч-камін MBS Thermo Mag - призначена для опалення житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення, а також для розігріву та приготування їжі. Піч-камін виготовлена з чавуну та емальованої сталі. Емальоване покриття забезпечує тривалий тер..
54 000 грн
NEW
Код товару: 6547-09
Піч-камін MBS Thermo Magnum призначена для опалення житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення, а також для розігріву та приготування їжі. Чавунна варильна поверхня має вставну частину - конфорку. З трьох боків рами на опорах встановл..
66 000 грн
NEW
Код товару: 6548-08
Печі MBS Thermo Magnum Stone призначена для опалення житлових поміщень, забезпечених системами водяного опалення, а також для розігріву та приготування їжі. Чавунна варильна поверхня має вставну частину - конфорку. З трьох боків рами на опорах встано..
72 000 грн
NEW
Код товару: 6549-08
Піч MBS Thermo Rocky червона з водяним контуром призначена для опалення житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Корпус печі виготовлений із сталі з е..
56 800 грн
NEW
Код товару: 6533-08
Піч з водяним контуром MBS Thermo Royal 720 використовується для подачі тепла в житлових приміщеннях, які обладнані системами водяного опалення. Матеріалом даної печі є чавун та емальована сталь. Емальоване покриття надає печі естетичного вигляду і п..
44 000 грн
NEW
Код товару: 6553-08
Піч-камін MBS Thermo Rocky червона з водяним контуром призначена для опалення житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Корпус печі виготовлений із сталі з ..
56 800 грн
NEW
Код товару: 6544-08
Піч MBS Thermo Vesta з водяним контуром призначена для теплопостачання житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення. Піч  може підключатися до системи центрального опалення разом з іншим котлом на твердому паливі або самостійно. Те..
35 600 грн