Life (Netherlands)

Каталог меблів Life (Netherlands)


Пропонуємо до Вашої уваги новий каталог меблів для використання на відкритому повітрі: на вулиці, на терасі, на пляжі, в саду виробництва італійської компанії LIFE Outdoor. Вуличні меблі LIFE Outdoor виготовлені із синтетичного волокна, надзвичайно стійкого до механічних навантажень, коливань температур, підвищеної вологості. Ці меблі чудово зарекомендували себе при використанні в умовах Північної Європи. Меблі LIFE Outdoor використовуються як у приватних володіннях, так і в СПА-готелях, ресторанах та кафе.

Код товару: 6775-09
Обідній стіл у сучасному стилі виготовлений із найсучасніших матеріалів. Каркас виконаний з алюмінію в темно-сірому матовому кольорі.Стільниці:- Склокераміка антрацит..
107 440 грн
NEW
Код товару: 6678-08
Кутовий столик виготовлений з алюмінію. Зручність і функціональність даної моделі полягає в тому, що використовувати його можна в будь-якому місці- збоку дивана, перед диваном...
7 680 грн
NEW
Код товару: 6679-08
Кутовий столик Nevada виготовлен з алюмінію, стільниця з тику. Ця модель успішно доповнить будь-яку диванну групу...
13 120 грн
NEW
Код товару: 6674-08
Шезлонг Anabel можна використовувати як із підлокітниками, так і без них. Коли підлокітник не потрібен його можна легко скласти до рами. Цей шезлонг легко переміщати внутрішнім двориком, щоб отримати стільки сонця, скільки ви віддаєте перевагу. Подуш..
38 200 грн
NEW
Код товару: 6675-08
Delta low ідеально підходить, якщо ви любите засмагати на задньому подвір'ї. Вбудовані колеса в задні ніжки тонкого профільованого шезлонгу Delta дозволяють легко переміщати його патіо або садом. З регульованою спинкою ви можете відрегулювати її на с..
31 800 грн
NEW
Код товару: 6676-08
Delta low ідеально підходить, якщо ви любите засмагати на задньому подвір'ї. Вбудовані колеса в задні ніжки тонкого профільованого шезлонгу Delta дозволяють легко переміщати його патіо або садом. З регульованою спинкою ви можете відрегулювати її на с..
38 200 грн
NEW
Код товару: 6677-08
Шезлонг Fitz Roy – найрозкішніший у колекції. Округлий дизайн Fitz Roy у поєднанні з його міцною алюмінієвою рамою робить цей елегантний дизайн бажаним та автентичним. Дуже товста подушка для шезлонгу забезпечує супер комфорт для прийняття сонячних в..
58 240 грн
Код товару: 4610~08
Обідній стіл у сучасному стилі виготовлений із найсучасніших матеріалів. Каркас виконаний з алюмінію в темно-сірому матовому кольорі або матовому білому кольорі. Стільниці: - Склокераміка антрацит..
86 200 грн
Код товару: 4614~08
Сучасний обідній стілець LIFE SENSE, виробиться від інших моделей своєю м'якою посадкою та додатковим прошарком QDF. Він чудово підійде на вашу терасу, сад або басейн. Продуманий дизайн цього стільця гарантує максимальний комфорт...
9 680 грн
Код товару: 6176-
Обідній стіл у сучасному стилі виготовлений із найсучасніших матеріалів. Каркас виконаний з алюмінію в темно-сірому матовому кольорі або матовому білому кольорі. Стільниці: - Склокераміка антрацит До складу комплекту входить: -обідній стіл-1 шт; -сті..
152 760 грн