Печі на дровах з водяним контуром

Печі на дровах з водяним контуром

NEW
Код товару: 6552-08
Піч  MBS Thermo In з водяним контуром призначена для теплопостачання житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення. Піч  може підключатися до системи центрального опалення разом з іншим котлом на твердому паливі або самост..
59 600 грн
NEW
Код товару: 6551-08
Піч MBS Thermo Vulkan Plus з водяним контуром призначена для теплопостачання житлових приміщень, обладнаних системами водяного Піч  може підключатися до системи центрального опалення разом з іншим котлом на твердому паливі або самостійно. Виготовлена..
88 000 грн
NEW
Код товару: 6562-08
Termo Sistem Tehnika – лідер на європейському ринку високоефективних печей на дровах. Для виробництва продукції Termo SistemTehnika  використовує лише високоякісні матеріали із Європи. Крім того, всі товари проходять суворий контроль за якістю. ..
21 000 грн
NEW
Код товару: 6547-08
Піч MBS Thermo Vulkan з водяним контуром призначена для теплопостачання житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення. Піч  може підключатися до системи центрального опалення разом з іншим котлом на твердому паливі або самостійно. Вигото..
72 000 грн
NEW
Код товару: 6609-08
Кухонна піч MBS Thermo MAG 20 кВт призначена для опалення Вашої кухні та приготування їжі. Її матеріалом є чавун та емальована сталь, яка продовжує рядків служби печі та надає їй гарного естетичного вигляду. Дана піч доступна в кремовому, червоному, ..
56 000 грн
NEW
Код товару: 6521-09
MBS Vulkan чорна – дров'яна піч із просторою топкою та великим панорамним склом. Виготовлена з чавуну та облицьована натуральним каменем. Топкова камера зроблена із сірого чавуну та листової сталі. Дверцята топки обладнані термостійкою склокерамікою...
52 000 грн