Крісло Apple Bee Milou 77 х 84 Nature Grey

Apple Bee (Netherlands)
  • Виробник: Apple Bee (Netherlands)
  • Код товару: 4025~08
  • Артикул: MI233248
  • Наявність: В наявності
36 360 грн


0 800 331 888
Щоденно з 10.00 до 20.00


Основні характеристики
Всі характеристики
Каркас: Алюміній
Колір: Сірий, Коричневий, Чорний
Матеріал: Штучний pотанг
Подушки: Bee Wett
Розміри: L77 x W86 x H66

Вибір компонентів

83 160 грн

2079 грн

- +

51 000 грн

1275 грн

- +

3 280 грн

82 грн

- +
Всього: 5360 грн

Жіноче ім'я Milou означає м'який і доброзичливий. Це, безумовно, вірно щодо нової прикраси в колекції Apple Bee. Нитка плетіння Apple Bee Milou нагадує гілки верби. Це плетіння обрамлене чорною рамкою з порошковим напиленням із вигнутими лініями, завдяки якій Milou черпає свій розкішний сучасний вигляд. Каркас зазвичай прихований під плетінням. Для Milou дизайнер Сако Війма обрамив плетіння у раму. Це робить меблі особливо цікавими. Завдяки зручному розміру Milou також підходить для балкона або невеликої тераси.


Колекція вуличної меблі Apple Bee Condor представляє собою елегантне поєднання стилю та функціональності, створене для забезпечення комфорту та естетики на відкритому повітрі. Ось основні особливості цієї колекції:

Сертифіковане тикове дерево (Certified teak wood): Кожен елемент меблі Condor виготовлений з високоякісного тикового дерева, забезпечуючи міцність, стійкість до вологості та довговічність.

Плетіння з ротангу (Bicular wickerwork): Ефектне дизайнерське плетіння з ротангу надає меблі Condor вишуканий вигляд та додаткову міцність, що робить її ідеальним рішенням для використання на відкритому повітрі.

Подушки BEE WETT: М'які та зручні подушки BEE WETT пропонують високу вологостійкість та швидке висихання завдяки інноваційній технології, що дозволяє зберегти комфорт та красу меблі навіть за несприятливих погодних умов.

Технологія QDF для швидкого висихання (QDF quick dry foam): Завдяки спеціальній формулі швидко висихаючої піни QDF, меблі Condor залишаються сухими та готовими до використання навіть після дощу чи контакту з вологою.

Ця колекція вуличної меблі не лише пропонує розкішний вигляд, а й забезпечує високий рівень комфорту та функціональності, роблячи відпочинок на свіжому повітрі приємним та незабутнім.


Крісло

Довжина x ширина: 77 x 84 см

Висота: 68 см

Висота сидіння: 25 см

Висота підлокітника: 50 см

Теги: Крісла

Характеристики
Загальна інформація
Каркас Алюміній
Колір Сірий, Коричневий, Чорний
Матеріал Штучний pотанг
Подушки Bee Wett
Розміри L77 x W86 x H66
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.