Гриль мангал AHOS ORIGINAL 1000

Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал: Матеріал смаженої поверхні - Вуглецева стальПокриття смажкової поверхні - 4-х шарове полімерне органічне покриттяМатеріал корпусу мангалу - Сталь S235JRПокриття корпусу мангала - Термостійке кремній-органічне 3-х шарове покриття
Розміри: Зовнішній діаметр поверхні смаження - 100 смВнутрішній діаметр поверхні смаження - 48 смВисота мангалу - 93 смВага мангалу - 112 кг

AHOS ORIGINAL 1000 – це універсальний мангал-гриль для дачі чи будинку. Дров'яний мангал-гриль ще до розведення вогню вражає своєю ідеальністю. Від цієї бездоганної геометрії, витриманого стилю та чітких ліній важко відвести погляд. Чари починається в момент, коли загориться вогонь, а з поверхні для смаження долине аромат м'яса.


Конструкція вуличного мангала-грилю складається з масивної тумби та конічної кострової чаші. Висота – 93 см. Поверхня для смаження розташована зверху, що дозволяє легко її знімати. На поверхні смаження присутній невеликий вигин. Завдяки йому олія не «стріляє», а стікає безпосередньо в чашу. З боків є ручки, щоб зручно переносити круглий мангал-гриль у відповідне місце ділянки.


Мангал-гриль виробляється у двох варіантах:


Retro – термостійка обробка під іржу.

Black – термостійке вугільно-чорне покриття.

Чаша виготовлена в конусній формі зі шматка сталі, діаметр 100 см. Достатньо розпалити вогонь, щоб повноцінно розслабитися та відпочити. Місце для приготування їжі виготовлене з вуглецевої сталі товщиною 10 мм, має ширину 48 см. На жаровні є чотиришарове органічне покриття, що сприяє збереженню її властивостей на десятиліття. Області для приготування достатньо, щоб нагодувати 25 осіб.


AHOS ORIGINAL 1000 приваблює своєю ідеальною геометрією. Мангал-гриль стане справжньою зіркою на будь-якій дачній ділянці.


Додатково до цієї моделі можна купити ґрати для приготування стейка, пристосування для смаження шашлику, кільце для встановлення казанка. Незамінною стане кришка з нержавіючої сталі завтовшки 1,5 мм. Вона не тільки ідеально доповнить чашу, а й врятує погодних коливань. Девайси можна встановити прямо на поверхні смаження або на висоті 12 см, що дозволяє одночасно приготувати більшу кількість страв.


Чищення мангал-грилю займає кілька хвилин. Необхідно прибрати їжу, яка залишилася, протерти звичайним маслом і злегка промокнути ганчіркою. Так як дрова, що перегоріли, потрапляють безпосередньо в чашу, прибрати їх можна совком або зольним пилососом. Навіть при частому використанні гриль-мангал достатньо очищати раз на сезон.

Теги: Грилі

Характеристики
Загальна інформація
Матеріал Матеріал смаженої поверхні - Вуглецева стальПокриття смажкової поверхні - 4-х шарове полімерне органічне покриттяМатеріал корпусу мангалу - Сталь S235JRПокриття корпусу мангала - Термостійке кремній-органічне 3-х шарове покриття
Розміри Зовнішній діаметр поверхні смаження - 100 смВнутрішній діаметр поверхні смаження - 48 смВисота мангалу - 93 смВага мангалу - 112 кг
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.