Комплект для відочинку Talenti ARGO AGOALUANGDX

NEW
Комплект для відочинку Talenti ARGO AGOALUANGDX
Основні характеристики
Всі характеристики
Країна: Італія
Матеріал: Деревина Accoya
Подушки: Sunbrella
Розміри: 2400*950*650/400

3-місний диван Argo сильно нагадує тему дерев'яного ящика, який надихає всю колекцію. Великі бічні смуги з дерева Accoya , по суті, містять рясне і скульптурне сидіння, що надає цьому зовнішньому предмету меблів строгий, геометричний і вишуканий смак. Санки, розташовані по всій глибині, піднімають диван, який чарівним чином підвішений у грі об’ємів і пропорцій. Завдяки знімним подушкам із швидковисихаючого поролону 3-місний диван Argo ідеально підходить для елегантної та затишної вітальні просто неба. 

Accoya - це ацетильована деревина, унікальний матеріал, який можна назвати "новою породою деревини". Завдяки своїм характеристикам він ідеально підходить для зовнішніх робіт, у тому числі виготовлення вікон, дверей, обшивки терас і будівель,виготовлення літніх меблів. Як сировина для цієї високоякісної деревини використовуються матеріали, отримані від ефективних лісокористувачів. Вони нетоксичні та відрізняються стійкістю до деформацій та довговічністю, перевершуючи найкращі сорти тропічної твердої деревини.

 Подушки з тканини Sunbrella, знімні, легко миються та стійкі до атмосферних впливів. Наповнювач подушек з швидковисихаючої піни.

Крісло Living з колекції Argo – правильний вибір для створення елегантних та природних комбінацій на відкритому повітрі. Подушки сидінь, що характеризуються рясними і скульптурними обсягами, підкреслені насиченою і однорідною текстурою ниток, що використовуються, і повністю поєднуються з тканими спинкою і підлокітниками, виготовленими з синтетичних канатів подвійного плетіння.


До складу комплекта входить:

-Диван 3 особ. AGOALUANGDX (2400*950*650/400)

-Крісло AGOPL (900*800*760/380)

-Кавовий стіл AGOTC95 (950*670*330)

Характеристики
Загальна інформація
Країна Італія
Матеріал Деревина Accoya
Подушки Sunbrella
Розміри 2400*950*650/400
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.