Відпочинковий комплект COUTURE DIVA

  • Виробник: COUTURE (Canada)
  • Артикул: DI125863
  • Наявність: В наявності

Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 18 місяців
Кількість посадочних місць: 5
Каркас: Алюміній, Алюминий
Матеріал: Склокераміка, Канати (поліпропіленова нитка), Sunbrella
Розміри: висота: 36 см, Кавовий стіл: Довжина: 90см, Крісло: Висота: 76 см, Довжина: 71 см, Диван 3-х місний: Висота: 178 см, Ширина: 55 см, Ширина: 80 см

Вибір компонентів

Всього: 2179 грн

Перше враження, що справляє комплект для відпочинку DIVA від COUTURE Jardin – це чиста елегантність. Завдяки невеликій площі та повітряній конструкції DIVA може легко адаптуватися до різних типів навколишнього середовища. Колекція представлена широким вибором предметів для сидіння та обіду для створення власного стильного місця як у приміщенні, так і на вулиці.

Комплект для відпочинку DIVA розроблений спеціально для ринку США. Тому відповідає найвищим вимогам та стандартам якості та екології. Чудовий дизайн, використання тільки сучасних матеріалів та технологій ставлять меблі від компанії Jardin на вершину піраміди світових виробників меблів (Garden Outdoor Furniture).

Повітряний та елегантний диван Diva від COUTURE Jardin - ідеально підходить як вуличні меблі в сонячний день. COUTURE Jardin – це неймовірний сучасний дизайн. Диван з колекції Diva демонструють відданість якості та стилю. Канадська компанія Jardin прагне створювати вуличні меблі, стійкі до атмосферних впливів та використовує тканину Sunbrella.

Комплект для відпочинку

Диван 3-місний COUTURE DIVA 178 x 80 - 1 шт

Крісло COUTURE DIVA 76 x 80 - 2 шт.

Кавовий стіл COUTURE DIVA 90 x 55 - 1 штТеги: Комплекти для відпочинку

Характеристики
Загальна інформація
Гарантія 18 місяців
Кількість посадочних місць 5
Каркас Алюміній, Алюминий
Матеріал Склокераміка, Канати (поліпропіленова нитка), Sunbrella
Розміри висота: 36 см, Кавовий стіл: Довжина: 90см, Крісло: Висота: 76 см, Довжина: 71 см, Диван 3-х місний: Висота: 178 см, Ширина: 55 см, Ширина: 80 см
Стільниця Склокераміка
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.