Піч-камін BELLA THALIA CUCINA BT-07

NEW
Піч-камін BELLA THALIA CUCINA BT-07
27 600 грн


0 800 331 888
Щоденно з 10.00 до 20.00


Основні характеристики
Всі характеристики
Країна: Сербія
Матеріал: Чавун, сталь
Потужність: 12,1 кВт
Розміри: 1060х560х480,

Піч-камін Bella Thalia Ewa сербського виробника Bella Thalia представлена в Україні – і вже завоювала прихильність та популярність серед клієнтів України.Якщо ви шукаєте яку б купити чавунну піч – Bella Thalia Ewa Lux ідеальне рішення для дому та дачі.Піч-камін тривалого горіння. Це важлива функція означає, що чавунна піч Bella Thalia Ewa може обігрівати житло протягом тривалого часу (до 12 годин).


Основні характеристики:

-Наявність духовки. Це ідеальне рішення для тих, кому потрібна чавунна піч із можливістю приготування. Ви завжди з легкістю зможете приготувати свіжу та смачну їжу незалежно від електроенергії та газопостачання.

-Глибока камера згоряння. У печі Bella Thalia Ewa камера згоряння дозволяє вмістити дрова довжиною до 40 см, що дозволить вам менше часу витрачати на підготовку дров під опалювальний пристрій.

-Посилення стін шамотним матеріалом. Щоб уникнути деформації металу та збільшити тепловіддачу – камера згоряння в печі виготовлена ​​з чавуну та обкладена шамотом.

-Наявність термостійкого скла. Завдяки термостійкому склу, яке здатне витримувати температуру до 800*, ви зможете насолоджуватися живим вогнем та швидше обігріти будинок, адже скло екранізує тепло з камери згоряння до кімнати.

-Наявність зольного контейнера. Щоб легко прибрати продукти згоряння після обігріву - чавунна піч Bella Thalia Ewa обладнана містким і зручним зольним ящиком під камерою згоряння.

-Наявність відділу сушіння дров. Ви займаєтеся, що ваші дрова вологі та не принесуть високого обігріву? Під камерою згоряння знаходиться відділ для сушіння дров, що дозволить вам добре просушити їх перед використанням.


Технічні характеристики:

-Потужність - дрова (кВт): 8,3-12,1

-Розміри печі (ВхШхГ) (мм): 1060х560х480

-Розміри камери згорання – (ВхШхГ) (мм):220х360х440

-Підключення до димоходу: верхнє

-Діаметр димохода (мм): 150

-Паливо: дрова

-Матеріал: чавун, сталь

-ККД при номін. потужності - дрова (%):74,0

-Колір: бордо, бежевий

-Вага (кг): 108

-Бренд Bella Thalia

-Країна виробник Сербія

Характеристики
Загальна інформація
Країна Сербія
Матеріал Чавун, сталь
Потужність 12,1 кВт
Розміри 1060х560х480,
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.