Обідній стіл COUTURE DIVA 220 x 90 Антрацит/Сірий

  • Виробник: COUTURE (Canada)
  • Артикул: DI852030
  • Наявність: В наявності

Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 18 місяців
Каркас: Алюміній
Колір: Антрацит; Сірий
Матеріал: Склокераміка
Розміри: Довжина: 220 см; Ширина: 90 см; Висота: 76 см

Перше враження, яке справляє колекція меблів DIVA від COUTURE Jardin – це чиста елегантність. Завдяки невеликій площі та повітряній конструкції DIVA може легко адаптуватися до різних типів навколишнього середовища. Колекція представлена широким вибором предметів для сидіння та обіду для створення власного стильного місця як у приміщенні, так і на вулиці.

Столовий комплект для відпочинку DIVA розроблений спеціально для ринку США. Тому відповідає найвищим вимогам та стандартам якості та екології. Чудовий дизайн, використання тільки сучасних матеріалів та технологій ставлять меблі від компанії Jardin на вершину піраміди світових виробників меблів (Garden Outdoor Furniture).

Колекція Diva від COUTURE Jardin включає легкі та повітряні предмети, а обідній стіл Diva Square додає елегантності колекції. Разом із обідніми стільцями Diva створюється загальний елегантний та витончений вигляд. Обідній стіл Diva Square стійкий до погодних умов та ідеально підходить для трапез на відкритому повітрі цілий рік.

Стіл обідній

Довжина: 220 см
Ширина: 90 см
Висота: 76 см

Теги: Столи

Характеристики
Загальна інформація
Гарантія 18 місяців
Каркас Алюміній
Колір Антрацит; Сірий
Матеріал Склокераміка
Розміри Довжина: 220 см; Ширина: 90 см; Висота: 76 см
Стільниця Склокераміка
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.