Обідній стіл COUTURE DIVA 91704082

  • Виробник: COUTURE (Canada)
  • Код товару: 5609-52
  • Артикул: DI852030
  • Наявність: В наявності
24 960 грн


0 800 331 888
Щоденно з 10.00 до 20.00


Основні характеристики
Всі характеристики
Каркас: Алюміній
Колір: Антрацит, Сірий
Матеріал: Склокераміка
Розміри: L220 x W90 x H76
Стільниця: Склокераміка

Вибір компонентів

Всього: 4997 грн

Перше враження, яке справляє колекція меблів DIVA від COUTURE Jardin – це чиста елегантність. Завдяки невеликій площі та повітряній конструкції DIVA може легко адаптуватися до різних типів навколишнього середовища. Колекція представлена широким вибором предметів для сидіння та обіду для створення власного стильного місця як у приміщенні, так і на вулиці.

Столовий комплект для відпочинку DIVA розроблений спеціально для ринку США. Тому відповідає найвищим вимогам та стандартам якості та екології. Чудовий дизайн, використання тільки сучасних матеріалів та технологій ставлять меблі від компанії Jardin на вершину піраміди світових виробників меблів (Garden Outdoor Furniture).

Колекція Diva від COUTURE Jardin включає легкі та повітряні предмети, а обідній стіл Diva Square додає елегантності колекції. Разом із обідніми стільцями Diva створюється загальний елегантний та витончений вигляд. Обідній стіл Diva Square стійкий до погодних умов та ідеально підходить для трапез на відкритому повітрі цілий рік.


 Характеристики моделі:

зварний алюмінієвий каркас;

каркас забарвлений порошковою фарбою марки Tiger;

стільниця виконана із загартованого скла з керамічним покриттям.


Алюміній – легкий матеріал, (використання алюмінієвого каркасу, з порошковим забарвленням та запіканням у печі при температурі понад 200 градусів Цельсія. Сертифікат ISO 9001), що широко застосовується в садових меблів для каркасу та декоративних елементів. Плюсами є легкість, міцність та корозійна стійкість.


Канат DIVA створений для використання в вуличних меблях, де об'єднання міцності, легкості та стійкості до атмосферних впливів є важливими. Завдяки діаметру 6 мм та високоякісному оліфеновому матеріалу, він стає ідеальним вибором для створення надійних та стильних деталей у вашому зовнішньому просторі.


Характеристики для вуличних меблів:

Олефіновий матеріал: канат виготовлено з олефіну, що робить його стійким до впливу сонячного випромінювання та вологи, а також забезпечує довговічність.

Діаметр 6 мм: ідеальний розмір для створення естетичних деталей вуличних меблів. Достатньо міцний для використання в конструкціях, і водночас забезпечує легкість обробки.

Канат DIVA створений для використання в вуличних меблях, де об'єднання міцності, легкості та стійкості до атмосферних впливів є важливими. Завдяки діаметру 6 мм та високоякісному олефіновому матеріалу, він стає ідеальним вибором для створення надійних та стильних деталей у вашому зовнішньому просторі.


Використання у вуличних меблях:

Канат DIVA може бути використаний  для створення різноманітних елементів вуличної меблі, таких як плетені деталі стільців, крісел, гамаків, альтанок чи навіть декоративних елементів, його висока міцність і стійкість дозволяють зберігати стиль та функціональність ваших меблів протягом тривалого часу.


Легкість та Стиль:

Завдяки своєму легкому ваговому класу, канат DIVA не тільки міцний  та надійний, але і легко впишеться у будь-який дизайн зовнішнього простору. Її сучасний вигляд та різноманітність кольорових варіантів дозволяють вам створювати елегантні та стильні рішення для вашого саду чи тераси.
Теги: Столи

Характеристики
Загальна інформація
Каркас Алюміній
Колір Антрацит, Сірий
Матеріал Склокераміка
Розміри L220 x W90 x H76
Стільниця Склокераміка
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.