MBS (Сербія)

NEW
Код товару: 6555-08
MBS Corner червона – кутова піч, виготовлена з високоякісної конструкційної сталі та чавуну. Дверцята топки, зольник, колосник та верхня кришка виконані з чавуну та покриті матовою термостійкою фарбою. Сталеві стіни пофарбовані високоякісною емаллю, ..
15 600 грн
NEW
Код товару: 6534-08
Кухонна піч MBS Super Thermo Magnum призначена для опалення Вашої кухні та приготування їжі. Її матеріалом є чавун та емальована сталь, яка продовжує рядків служби печі та надає їй гарного естетичного вигляду. Ця піч доступна в кремовому, червоному, ..
72 000 грн
NEW
Код товару: 6545-08
Кухонна піч MBS Super Thermo Magnum Stone призначена для опалення Вашої кухні та приготування їжі. Її матеріалом є чавун та емальована сталь, яка продовжує рядків служби печі та надає їй гарного естетичного вигляду. Ця піч доступна в кремовому, черво..
78 000 грн
NEW
Код товару: 6543-
Піч MBS 10 New Line R біла з кришкою призначена для опалення житлових приміщень і для приготування їжі на варильній поверхні та в духовці. Піч укомплектована сталевою варильною поверхнею з однією конфоркою та емальованою духовкою з термометром для пр..
22 800 грн
NEW
Код товару: 6541-08
Піч MBS 7 New Line L кремова з кришкою призначена для опалення житлових приміщень і для приготування їжі на варильній поверхні та в духовці. Варильна поверхня виготовлена ​​із сталі та має вставну частину – конфорку. Якщо ви не використовуєте духовку..
17 200 грн
NEW
Код товару: 6542-
Піч MBS 9 New Line L коричнева з кришкою призначена для опалення житлових приміщень і для приготування їжі на варильній поверхні та в духовці. Варильна поверхня виготовлена ​​із сталі та має вставну частину – конфорку. Якщо ви не використовуєте духов..
18 000 грн
NEW
Код товару: 6526-08
Піч MBS Grand 90 L бордо призначена для опалення житлових поміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Піч відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Витриманий стиль у поєднанні з широким функціоналом доз..
64 000 грн
NEW
Код товару: 6522-08
Піч MBS Hera кремова призначена як для обігріву приміщень, так і для приготування їжі. Варильна поверхня виготовлена з високоякісної котлової сталі товщиною 4 мм, на якій знаходиться приєднання для відведення диму. Топкова камера футерована шамотними..
17 200 грн
NEW
Код товару: 6525-08
Піч MBS Magnum L камінь призначений для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Чавунна варильна поверхня має вставну частину - конфорку. З трьох боків рами на опорах встановлено захисн..
68 000 грн
NEW
Код товару: 6600-08
Піч- MBS Magnum призначена для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Чавунна варильна поверхня має вставну частину - конфорку. З трьох боків рами на опорах встановлено захисний поруче..
60 000 грн
NEW
Код товару: 6523-08
Піч MBS Olymp бордо призначена для обігріву житлових приміщень з можливістю приготування їжі. Піч  має корпус з емальованим покриттям. Оснащена конфоркою для приготування їжі та має декоративне обрамлення варильної панелі. Топкова камера зроблена із ..
40 000 грн
NEW
Код товару: 6524-08
Піч MBS Olympia камінь призначена для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Чавунна варильна поверхня має вставну частину – конфорку та простір для чищення. З трьох боків рами на опор..
52 000 грн
NEW
Код товару: 6536-08
Піч MBS Rocky бордо призначена для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Корпус печі виготовлений із сталі з емальованим покриттям. Дверцята печі обладнані термостійким склом для спос..
50 000 грн
NEW
Код товару: 6538-08
Піч MBS Royal 900 коричнева призначена для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Варильна поверхня складається із сталевої рами, сталевого варильного настилу та круглої конфорки. З пл..
42 000 грн
NEW
Код товару: 6537-08
Піч MBS Trend R біла з кришкою призначена для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Варильна поверхня виготовлена із сталі та має вставну частину – конфорку. Сталевий димовідвідний па..
24 000 грн
NEW
Код товару: 6539-08
Піч MBS Thermo Royal 720L кремова призначена для опалення житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення, а також для розігріву та приготування їжі. Робоча поверхня складається з хромованої рами та сталевих пластин. Піч забезпечена димові..
44 000 грн
NEW
Код товару: 6546-08
Піч-камін MBS Thermo Mag - призначена для опалення житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення, а також для розігріву та приготування їжі. Піч-камін виготовлена з чавуну та емальованої сталі. Емальоване покриття забезпечує тривалий тер..
54 000 грн
NEW
Код товару: 6547-09
Піч-камін MBS Thermo Magnum призначена для опалення житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення, а також для розігріву та приготування їжі. Чавунна варильна поверхня має вставну частину - конфорку. З трьох боків рами на опорах встановл..
66 000 грн
NEW
Код товару: 6548-08
Печі MBS Thermo Magnum Stone призначена для опалення житлових поміщень, забезпечених системами водяного опалення, а також для розігріву та приготування їжі. Чавунна варильна поверхня має вставну частину - конфорку. З трьох боків рами на опорах встано..
72 000 грн
NEW
Код товару: 6549-08
Піч MBS Thermo Rocky червона з водяним контуром призначена для опалення житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення, а також для приготування їжі з використанням духовки та варильної поверхні. Корпус печі виготовлений із сталі з е..
56 800 грн
NEW
Код товару: 6533-08
Піч з водяним контуром MBS Thermo Royal 720 використовується для подачі тепла в житлових приміщеннях, які обладнані системами водяного опалення. Матеріалом даної печі є чавун та емальована сталь. Емальоване покриття надає печі естетичного вигляду і п..
44 000 грн
NEW
Код товару: 6552-08
Піч  MBS Thermo In з водяним контуром призначена для теплопостачання житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення. Піч  може підключатися до системи центрального опалення разом з іншим котлом на твердому паливі або самост..
59 600 грн
NEW
Код товару: 6551-08
Піч MBS Thermo Vulkan Plus з водяним контуром призначена для теплопостачання житлових приміщень, обладнаних системами водяного Піч  може підключатися до системи центрального опалення разом з іншим котлом на твердому паливі або самостійно. Виготовлена..
88 000 грн
NEW
Код товару: 6547-08
Піч MBS Thermo Vulkan з водяним контуром призначена для теплопостачання житлових приміщень, обладнаних системами водяного опалення. Піч  може підключатися до системи центрального опалення разом з іншим котлом на твердому паливі або самостійно. Вигото..
72 000 грн