ÜNO

Код товару: 6063-
UNO GRILL — це грати-гриль, яку можна використовувати як додатковий аксесуар для грилів UNO та UNO+, виготовлена з вуглецевої сталі з покриттям UNO та UNO+. Вона дозволяє готувати на відкритому вогні різноманітні страви-гриль, і робити це одночасно з..
1 280 грн
Код товару: 6061-
Гриль UNO - це сучасне багатофункціональне вогнище з поверхнею для смаження. На відміну від інших грилів, його можна трансформувати в багаття, барбекю або мангал. Розмір та дизайн UNO дозволяють готувати на відкритому вогні різноманітні страви для ве..
11 866 грн
Код товару: 6062-
Гриль UNO+ - це вдосконалена модель багатофункціонального вогнища UNO. Головна його відмінність – можливість готувати, стоячи біля вогнища. Ви можете легко трансформувати UNO+ у вогнищу чашу та милуватися горінням дров. А можете приготувати на поверх..
14 533 грн
Код товару: 6067-
Конструкція столу є чотири масивні стільниці з клена, товщиною 21 мм, з'єднані між собою сталевими кронштейнами, зі спеціальним посиленням. На поверхню фанерних елементів нанесений п'ятишаровий захисний полімерний шар лаку. На поверхню кронштейнів на..
9 333 грн
Код товару: 6068-
UNO CAP - це кругла щільна кришка з ручкою, виготовлена з вуглецевої сталі та покрита атмосферостійкою порошковою фарбою. Діаметр кришки: для моделі UNO – 60 см, для моделі UNO+ – 70 см. Товщина кришки – 1,5 мм. Кришка виконана в єдиному для всіх гри..
2 333 грн
Код товару: 6064-
UNO KAZAN це кругла насадка, виготовлена з вуглецевої сталі з кремнійорганічним покриттям. Діаметр насадки – 25 см. Товщина металу – 6 мм. Дизайн виробу відповідає авторському дизайну грилів UNO, тому насадка легко встановлюється всередині кільця пов..
800 грн
Код товару: 6066-
UNO STAND це кругла підставка на трьох ніжках, виготовлена з вуглецевої сталі з кремнійорганічним покриттям. Діаметр насадки – 25 см. Висота – 10 см. Товщина – 6 мм. Підставка виконана у дизайні всієї лінійки грилів та аксесуарів UNO. Вона легко вста..
1 066 грн
Код товару: 6065-
UNO SHAMP це кругла підставка, виготовлена з вуглецевої сталі з кремнійорганічним покриттям. Спеціальні зубці, розташовані в два ряди на відстані 37 см один від одного, є підставкою для шампурів стандартного розміру. Діаметр насадки – 52 см. Товщина ..
1 560 грн
Код товару: 6069-
UNO CASE – це комплект із двох чохлів. У більший поміщаються багаття, диск, кришка і насадка для шампурів. У менший — ніжка мангала, грати для гриля та підставка для казанка. Розмір великого чохла: діаметр 64 см, висота 20 см. Розмір меншого чохла: д..
3 200 грн
Код товару: 6070-
Незважаючи на антикорозійну обробку, барбекю-мангал UNO+ небажано залишати у негоду у відкритому просторі. Знімний чохол із змійкою допоможе зберегти конструкцію в первозданному пишноті. Він призначений для стаціонарного зберігання високої версії вир..
2 333 грн
Код товару: 6071-
Оцінивши всі переваги мангалів UNO, ви обов'язково захочете зберегти їх початкові якісні характеристики на тривалий час. Спеціально для цього нами розроблено міцний чохол, який накриває мангал разом із столом. У ньому ви зможете залишити свій диво-гр..
3 000 грн