Обідній комплект Higold NOFI 680160

NEW
Обідній комплект Higold NOFI 680160
Основні характеристики
Всі характеристики
Каркас: Алюміній
Країна: Нідерланди
Розміри: Стіл (900*900*750), стілець (700*560*800)
Стільниця: Тикове дерево

Для подушек выбран олефин, материал на основе полипропилена, легкий, с низкой степенью влагопоглощения и быстросохнущим. Превосходная устойчивость к солнечному свету и плесени, и, прежде всего, материал, который не выцветает. Применение специально разработанных материалов позволяет использовать коллекцию на открытом воздухе в полной безопасности, обеспечивая максимальную защиту от атмосферных воздействий без ущерба для эстетики и комфорта.

Міцна конструкція меблів виготовлена ​​з алюмінію зі вставками з дерева тика. Ансамбль зберігає яскравий зовнішній вигляд у нейтральних тонах, який чудово впишеться у багато приміщень, як приватних, так і комерційних. Все доповнюється товстими подушками на сидіннях та спинці, завдяки яким підтримується високий рівень комфорту та розслаблення.

Для подушок обраний олефін, матеріал на основі поліпропілену, легкий, з низьким ступенем вологопоглинання та швидковисихаючим. Чудова стійкість до сонячного світла та плісняви, і, насамперед, матеріал, який не вицвітає. Застосування спеціально розроблених матеріалів дозволяє використовувати колекцію на відкритому повітрі у повній безпеці, забезпечуючи максимальний захист від атмосферних впливів без шкоди для естетики та комфорту.

До складу комплекта входить:

-Стіл обідній 900*900*750

-Стілець с підлокітниками (700*560*800)

Характеристики
Загальна інформація
Каркас Алюміній
Країна Нідерланди
Розміри Стіл (900*900*750), стілець (700*560*800)
Стільниця Тикове дерево
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.