Дерев'яний тіньовий навіс великий

Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 3 роки
Матеріал: Натуральне дерево

Дерев'яний навіс з мангалом - чудове місце для яскравих зустрічей, подій, що запам'ятовуються, або спокійного умиротвореного відпочинку. Все залежить від нашого настрою. Фахівці нашої компанії проектують навіси таким чином, щоб вам і вашим гостям було комфортно, зручно і, просто приємно, знаходитися всередині такої єдиної у своєму роді споруди. Натуральна деревина хвойних порід не тільки приємна, а й корисна для здоров'я. Вже давно доведено, що вироби з деревини благотворно впливають на людський організм. Дерев'яний навіс з мангалом не є фундаментальною будовою. Його дизайн такий, що вона чудово впишеться в будь-який ландшафт вашої ділянки: він гарний серед дерев, але й не виглядає громіздкою на зеленому, доглянутому лужку.

Найбільшою популярністю користуються конструкції, виготовлені з натуральної деревини. Дерев'яна альтанка органічно впишеться у будь-який ландшафтний дизайн. Деревини – натуральний матеріал, що має природну енергетику. Усередині дерев'яної альтанки дуже зручно знаходиться, в ній панує приємна атмосфера.
Дерево - універсальний матеріал, що з легкістю подається обробки. З його допомогою можна втілювати різноманітні дизайнерські задуми. Для виготовлення альтанок найчастіше використовують деревину ясена, дуба та інших цінних порід. Для прикраси таких конструкцій нерідко виготовляють різні різьблені елементи, що роблять їхній зовнішній вигляд більш презентабельним та ексклюзивним.

*Ціна вказана за квадратний метр стандартного виробу
- вартість квадратного метра перголи 4200 грн м.кв.

- Стінка-решітка додатково до нього 1800 грн м.кв

- вартість готової перголи з монолітним полікарбонатом завтовшки 3 мм від 5100 грн м.кв.

Всі додаткові побажання (кашпо, облагородження стінок, тощо) обговорюються індивідуально.

Теги: Перголи дерев'яні

Характеристики
Загальна інформація
Гарантія 3 роки
Матеріал Натуральне дерево
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.