Протектор для дерева SUNS Wood Protector

-9%
Акція
Протектор для дерева SUNS Wood Protector
  • Виробник: SUNS (Netherlands)
  • Артикул: WP206395
  • Наявність: В наявності
1 600 грн
1 760 грн
Знайшли дешевше?

Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 5 років
Об `єм: 1 л

SUNS Wood Protector з нанотехнологіями є прозорим розчинником для захисту всіх незабарвлених і не промаслених м'яких і твердих порід дерева, як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. SUNS Wood Protector із міцним нано-захистом створює невидимий, добре адгезивний, УФ-фільтруючий та паропроникний шар, який захищає деревину від води, олії, мохів, водоростей та грибків і, таким чином, зберігає природний зовнішній вигляд деревини. Для дерева тику попередньо обробіть SUNS Wood Cleaner, щоб отримати хороше просочення.

Іструкція:

Добре струсити перед використанням! Застосовувати тільки на відкритому повітрі або в приміщенні, що добре провітрюється. Просушіть, очистіть та знежиріть поверхню. Використовуйте засіб для очищення деревини SUNS для швидкого та ефективного очищення деревини. Не використовуйте при температурі нижче 5°C. Нанести продукт у нерозбавленому вигляді та рівномірно розподілити м'яким пензлем або пензликом. Продукт може трохи пінитися. Нанесення також можливе за допомогою пістолета-розпилювача (0,8 мм). Уникайте падіння засобу. Застосувати 2 рази для оптимального захисту. Дайте першому шару висохнути протягом 1 години перед нанесенням нового шару. Висихає протягом кількох годин, залежно від температури та субстрату. Продукт повністю реагує приблизно за 24 години.

Запобіжні заходи:

Викликає серйозне роздратування очей. Носити захисні рукавички, захист для очей та обличчя. Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Об'єм: 1 л


Теги: Очищувачі та протектори

Характеристики
Загальна інформація
Гарантія 5 років
Об `єм 1 л
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.