Очисник для дерева SUNS Wood Cleaner

-10%
Акція
Очисник для дерева SUNS Wood Cleaner
  • Виробник: SUNS (Netherlands)
  • Артикул: WC006394
  • Наявність: В наявності
1 120 грн
1 240 грн
Знайшли дешевше?

Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 5 років
Об `єм: 1 л

SUNS Wood Cleaner з нанотехнологіями - це безбарвний екологічно чистий очищувач, який був спеціально розроблений для ремонту всіх незабарвлених і не промаслених м'яких і твердих порід дерева. Очищувач ретельно, швидко та легко очищає та повертає природний вид деревини. SUNS Wood Cleaner - безбарвна рідина на водній основі, не містить розчинників та видаляє сріблясто-сірий колір, грибки та водорості, що впливають на деревину.

Інструкція:

Добре струсити перед використанням! Змийте бруд із поверхні під час чищення. Змочіть область навколо поверхні, що обробляється. Не використовуйте спрей під високим тиском, це може пошкодити волокна. Застосовуйте очисник дозовано. Обробіть поверхню, використовуючи міцну щітку. Продукт може пінитися. Залишити на 2-5 хвилин. Не допускайте висихання продукту, інакше намочіть та нанесіть знову. Видаліть розчинений бруд, почистивши поверхню та промивши чистою водою. Повторіть процедуру у разі стійкого бруду. Дайте деревині повністю висохнути. Потім рекомендуємо використовувати SUNS Wood Protector для довготривалого захисту.

Запобіжні заходи:

Викликає серйозне роздратування очей. Носити захисні рукавички, захист для очей та обличчя. Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Об'єм: 1 л


Теги: Очищувачі та протектори

Характеристики
Загальна інформація
Гарантія 5 років
Об `єм 1 л
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.