Протектор для тканини SUNS Textile Protector

-10%
Акція
Протектор для тканини SUNS Textile Protector
  • Виробник: SUNS (Netherlands)
  • Артикул: TP006923
  • Наявність: В наявності
1 040 грн
1 160 грн
Знайшли дешевше?

Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 5 років
Об `єм: 1 літр

SUNS Textile Protector з нанотехнологіями є ефективним та довговічним засобом, який був спеціально розроблений для захисту водовідштовхувальних подушок, парасольок, полотен тентів, як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Нанозахисний шар зв'язується з волокнами, є паропроникним, зберігає стійкість до кольору і захищає від атмосферних впливів, рідин, масел і жирів. SUNS Textile Protector підходить для пластику, бавовни та інших типів текстилю.

Інструкція:
Добре струсити перед використанням! Застосовувати тільки на відкритому повітрі або в приміщенні, що добре провітрюється. Змочити поверхню водою. Застосовувати протектор нерозбавленим. Розпорошити рівномірно зверху вниз на відстані 15-20 см від продукту до утворення перлин. Дозвольте Protector висохнути протягом 6-12 годин (при 18 - 20 ° C) перед використанням. Повністю відгукується через 24 години. Активний ефект протягом близько 1 року, якщо не піддається частому пранню, чищенню або хімічному чищенню. Якщо захисний ефект зменшується, повторіть процедуру. Після обробки плями від їжі можна легко видалити вологою серветкою з мікрофібри (протріть, не тріть). У разі сильного забруднення очистіть матеріал за допомогою SUNS Textile Cleaner. За потреби повторно просочіть очищену деталь SUNS Textile Protector.

Запобіжні заходи:
Зберігайте у недоступному для дітей місці. Переважно використовувати на відкритому повітрі, уникати надмірного вдихання, добре провітрювати в приміщенні, використовувати захисні рукавички та засоби захисту очей та обличчя.

Об'єм: 1 літр


Теги: Очищувачі та протектори

Характеристики
Загальна інформація
Гарантія 5 років
Об `єм 1 літр
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.